Випускний вечір - 2017

Учні 11 класу відсвяткували свій "Випускний вечір" 24.06. 2017 та отримали атестат про повну загальну середню освіту.

Привітала учнів та батьків із цією важливою подією помічник першого заступника Харківського міського голови, депутата Харківської міської ради Терехова І. О. Калініченко Любов Дмитрівна. Від імені Харківського міського голови Г. Кернеса був вручений подарунок - флешка дитині - сироті Кобзар Галині.

Дорогі випускники!

Сьогодні у вашому житті дуже урочистий день, оскільки перед вами відкриваються всі дороги.З цього дня ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя. Ви - молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства.

Вітаємо учнів та їх батьків зі святом! Бажаємо здійснення всіх мрій!

Більше фото дивіться в нашій фотогалереї

/Files/images/novini/vipuskniy/DSCN3657.JPG/Files/images/novini/vipuskniy/DSCN3662.JPG/Files/images/novini/vipuskniy/DSCN3698.JPG