Рекомендації до уроків інформатики

ХРЦОЯО пропонує орієнтовний зміст матеріалів до уроку інформатики у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи для 11-класників щодо головних етапів ЗНО 2016 року.

Сайт ХРЦОЯО – один з головних джерел інформації про всі особливості ЗНО-2016

http://zno-kharkiv.org.ua

Після опрацювання всіх наочних матеріалів пропонується виконати практичні завдання для закріплення отриманих знань.

ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ

Завершальним етапом ознайомлення із інформацією сайту ХРЦОЯО є виконання практичних завдань:

Завдання І (обов’язкове) – відправка електронного листа до ХРЦОЯО.

Відправте ОДИН електронний лист ВІД КЛАСУ на електронну адресу: zno_kh@i.ua Лист може бути відправлений як повідомлення або як прикріплений файл, надісланий із будь-якої електронної поштової скриньки.

Лист обов’язково повинен включати наступний текст:

«Ми, учні ____ класу ___________ (навчальний заклад) _______________ (району/міста) Харківської області, ознайомились із інформацією на сайті ХРЦОЯО і знаємо, де і у який спосіб працювати з необхідною нам інформацією щодо ЗНО - 2016. На уроці ми працювали із __________ (ПІБ вчителя)».

Завдання ІІ (на вибір) – Робота в мережі «В контакті» на сторінці спільноті «ЗНО 2016 (Харківський РЦОЯО)» http://vk.com/club51280781

1. Зробіть фото/селфі «Як ми працювали із сайтом ХРЦОЯО». Розмістіть фото на сторінці спільноті «ЗНО 2016 (Харківський РЦОЯО) у відповідному фотоальбомі. Фото потрібно підписати:назва класу та навчального закладу, де проводилась роз’яснювальна робота. Найцікавіші фото/селфі роботи в класі Харківський РЦОЯО розмістить своєму «Instagram».

2. Ознайомтеся із розділом Мої відеозаписи (фільм «Інформаційний колаж ЗНО-2016»). Після перегляду, якщо виникли питання – поставте їх або висловіть побажання чи пропозиції з питань ЗНО-2016 на сторінці ХРЦОЯО в даній мережі.

3.Візьміть участь в анонімному опитуванніщодо ЗНО-2016.

/Files/4.png

Кiлькiсть переглядiв: 47