Увага, навчаємося дистанційно!

/Files/images/2020/f3de74433947dfa4d4022f6696af8f20.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ 1-9 КЛАСІВ!

01.09.2023 гімназія розпочала освітній процес в дистанційній формі. Під час навчання за погодженням з батьками учнів та вчителями застосовуються ZOOM-конференції, платформа Human, Viber та співбесіда за телефоном. Бажаємо плідної роботи та скорішої зустрічі!!!

Коди доступів до ZOOM-конференцій надіслано в батьківські групи кожного класу, створені у VIBER

Електронна освітня платформа "HUMAN Школа" - це електронний журнал,електронний щоденник, конструктор уроків, розклад уроків, тести, видача та оцінка домашніх завдань, відеозв'язок, шкільні оголошення, внутрішньошкільна соціальна мережа, чат аналітика результатів навчання.

Освітня платформа HUMAN

/Files/photogallery/9512/Снимок-экрана-2023-02-07-112538-1.png

Щоб отримати більше інформації про реєстрацію та роботу на освітній платформі, перегляньте відеоінструкцію:

Інструкція для батьків та учнів щодо користування освітньою платформою HUMAN

Платформи для додаткового навчання

Електронна бібліотека підручників і додаткова література для навчання

Правила безпечного користування інтернетом

Правила роботи під час дистанційного навчання

Рекомендації учням на період дистанційного навчання в період воєнного стану

Рекомендації для батьків

Контактні дані та форми контакту з батьками під час дистанційного навчання

За додатковою інформацією та з будь-яких питань звертайтеся :

На електронну пошту закладу:sch130_okt@ukr.net

В чат в освітній системі HUMAN Школа свого класу:

Особисто до закладу у робочі дні та години з дотриманням правил безпеки та будь-яким іншим зручним для вас способом .

Рекомендації для батьків

Шановні батьки! Пропонуємо вам кілька порад щодо організації навчання та відпочинку

• Ранок нехай починається як перший у робочі дні. Організуйте сніданок, вранішні гігієнічні процедури, ранкову гімнастику. Це дисциплінує дитину і вас.
• Плануйте день разом із дітьми. Розподіляйте час таким чином, щоб робота (читання, виконання завдань і вправ) та відпочинок були у співвідношенні 40 хв. занять /20хв. відпочинку. Обов'язково слідкуйте, щоб діти не залишилися надовго без активного відпочинку.
• Учіть планування дітей: на аркуші паперу записуйте обов’язкові справи, які потрібно виконати, а також розробіть спеціальну систему заохочення. Нехай діти пишаються своїми виконаними справами.
• Слідкуйте за графіком освітнього процесу, не допускайте відставлення, хоча надолужити прогаяне буде важче.
• Допоможіть своїй дитині, якщо в неї щось не виходить, підтримайте.
• Хваліть дітей за виконання роботи. Діти завжди націлені на конкретний результат.
• Провітрюйте кімнату, створіть умови для активного руху: нехай діти рухаються під музику, танцюють, роблять гімнастичні вправи, дихальну гімнастику.
• Дозволяйте у визначений час спілкування онлайн. Лист або дзвінок другу та вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування й корисна порада без будь-яких завдань.
• Пам'ятайте, що вчителі завжди готові поспілкуватися з вами та вашою дітьми в різний спосіб, надати консультацію чи практичну допомогу.
• Зверніть увагу на домашні завдання як навчальний інструмент до самостійності, а не покарання

Рекомендовані інтернет-джерела для додаткового навчання.

Всеукраїнська школа онлайн

Дистанційне навчання (поза школою)

Національна освітня платформа - Всеосвіта

Освітній проєкт "На урок"

Розробки уроків та дидактичних матеріалів

Для зворотнього зв’язку педагогічні працівники використовують електронну пошту, месенджер Вайбер, чат на платформі Human, відеозв’язок ZOOM.