Районна батьківська рада

11.10.2017 пройшла батьківська рада Новобаварського району, в якій прийняли активну участь батьки нашої школи та мали нагоду задати хвилюючі їх питання.

На засіданні були присутні члени батьківської Ради району, представники батьківських комітетів, більше 200 батьків дітей шкіл та дитячих садків Новобаварського району, керівники навчальних закладів. Запрошені на засідання були Голова адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяна Анатоліївна Цибульник, депутат Харківської обласної ради Ткаченко Олександр Юрійович, депутат Харківської міської ради Медведєв Юрій Ігорович, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, директор КСП «Харківміськліфт» Топчій Олексій Олександрович, директор підприємства «Santan» Паламарчук Олександр Михайлович, які відповіли на запитання представників батьківських комітетів.