/Files/images/pratsvniki/nov/¦ЫTГ¦¦¦-TИ¦¬¦-¦-_¦о¦¬TЦTП_¦Т¦-¦¬¦¦TАTЦTЧ¦-¦-¦-_¦-¦-¦¦¦¬_¦-¦-¦-¦-_22.JPGЛукашина Юлія Валеріївна, бібліотекар

Діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики,

малюнка, фантазії, творчості.

Василь Сухомлинський

Бібліотека – центр виховання
інформаційно - грамотної,
творчої людини.

/Files/images/depositphotos_11015723-stock-photo-fantasy-book.jpg

Інформація має цінність, а правильна інформація має величезну цінність. Ми потребуємо допомоги в керуванні цією інформацією, щоби знайти те, що нам справді потрібно. Бібліотека – це місце, яке є сховищем інформації, яке дає кожному громадянину рівний доступ до неї.

/Files/images/изображение_viber_2021-03-25_11-03-32.jpg

Як не любити любов'ю наснажених,

Мудрістю сповнених книг!...

М. Т. Рильський

/Files/images/2021/bbloteka/20210325_114429.jpg

Бібліотека — це майже як компанія, гурт живих друзів, особистостей. В дні, коли вам трохи самотньо чи сумно, можна звернутися до книжок. Вони тут.

/Files/images/Фото 2.jpg

Правила користування бібліотекою:

- Користуватись абонементом та читальним залом.

- Підготувати реферат, цікаве повідомлення.

- Взяти участь у всіх заходах, що проводить бібліотека.

- Стати абонентом індивідуальної інформації.

АБОНЕМЕНТ надає право брати книги додому строком на 14 днів.

І. Порядок користування абонементом та читальним залом бібліотеки.

1. Бібліотека обслуговує користувачів на абонементі, у читальному залі.
2. Учні школи записуються до бібліотеки в груповому (класи), або в індивідуальному порядку за списками. Вчителі, батьки та співробітники - за паспортами.
3. Термін користування документами, які видаються на абонемент, не більше 14 днів. Кількість примірників, які видаються на абонемент, не більше 5 екземплярів.
4. Навчальна, методична література видається користувачам на час навчання відповідно до програм до закінчення навчального року.
5. У разі необхідності, термін використання може бути продовжений, якщо на видання немає попиту з боку інших користувачів, або скорочений, якщо видання користується попитом.
6. Періодичні видання видаються вчителям- предметникам терміном на 5 днів.
7. Періодичні видання видаються учням лише в читальному залі.
8. Кількість документів, які видаються в читальному залі не обмежена.
9. Рідкісні, цінні, довідково-енциклопедичні видання, альтернативні підручники, хрестоматії, видаються лише в читальному залі.

ІІ. Права, обов’язки та відповідальність користувачів.

Користувач має право:

1. Користуватись бібліотечно-інформаційними послугами.
2. Одержувати повну інформацію про склад фонду бібліотеки та доступу до нього.
3. Отримувати у тимчасове користування необхідні документи з фонду бібліотеки, користуватися послугами медіатеки
4. Отримувати бібліотечно-бібліографічні знання, навички та вміння самостійного користування бібліотекою (інформацією).
5. Брати участь у заходах, що їх проводить бібліотека.
6. Обиратися до бібліотечної ради, надавати практичну допомогу бібліотеці.
7. Вимагати дотримання конфіденційності щодо даних про нього та переліку документів, якими він користується.

Користувач зобов’язаний:

1. Дотримуватись правил користування бібліотекою.
2. У разі запису до бібліотеки треба надати необхідні відомості про себе для заповнення читацького формуляра.
3. Дбайливо ставитись до документів, отриманих з фондів бібліотеки: не псувати, не робити позначок, підкреслювань, не виривати й не загинати сторінки.
4. Повертати документи не пізніше встановленого терміну.
5. Не виносити з приміщення бібліотеки документи, які не зафіксовані в читацькому формулярі.
6. У разі вибуття з школи повернути до бібліотеки документи, що зафіксовано за користувачем.

Відповідальність користувачів:

1. У разі втрати, або пошкодження документів з фонду бібліотеки, користувач повинен замінити їх аналогічними або рівноцінними (за визначенням бібліотекаря) документами, або внести кратне відшкодування вартості документа. Вартість відшкодування визначається бібліотекою залежно від цінності документа.
2. За втрату документів з бібліотечних фондів або їх пошкодження відповідальність несуть батьки або особи, під наглядом яких перебувають діти.