№ з/пЗміст роботиЦільова аудиторіяТермін виконанняВідповідальний, посада
1.Поновлення інформаційних куточків з «телефонами довіри» відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Новобаварського відділу поліції ГУ НП в Харківській області.1-9 класиВересень 2022 рокуШевченко З.С. практичний психолог, Никонович Є.В. соціальний педагог. Класні керівники 1-9 класів.
2.Проведення уроків, тижнів здоров`я з метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді,бесід на тему «Складові здорового способу життя»,виховних годин «Ми за здоровий спосіб життя» або «Здоров’я – найбільше багатство».1-9 класиЛистопад 2022 рокуШевченко З.С.практичний психолог, класні керівники 1-9 класів. учитель предмету «Основи здоров’я» учитель фізичної культури.
3.Залучення школярів до участі у створенні творчих проектів «Бути здоровим – бути успішним», «Спорт – це ми!».1-9 класиПротягом навчального рокуШевченко З.С. практичний психолог, Никонович Є.В. соціальний педагог, класні керівники 1-9 класів. учитель предмету «Основи здоров’я» учитель фізичної культури.
4.Проведення свят здоров`я «У здоровому тілі – здоровий дух», «Життя людини – найвища цінність» (1-4 класи), тренінги «Шкідливі звички підлітків», години відкритих думок «Мій погляд на життя» (5-19 класи), «Гра з власним життям» (5-8 кл.), «Ми вибираємо життя» (9 класи).1-9 класиСічень 2023 рокуШевченко З.С. практичний психолог, класні керівники 1-9 класів. учитель предмету «Основи здоров’я»
5.Оформлення ілюстрованих виставок літератури в бібліотеці школи щодо загрози вживання наркотичних засобів, тютюну та алкоголю під гаслом «Здорова планета – здоровий ти!».Оформлення виставок дитячих малюнків «Наркотикам скажімо НІ!»1-9 класиБерезень 2023 рокуШевченко З.С. практичний психолог
6.Проведення перегляду фільмів, слайд-подорожей на тему «Азбука безпеки життя».Батьківська радаПротягом навчального рокуШевченко З.С. практичний психолог, Никонович Є.В. соціальний педагог.
7.Проведення тематичних бесід серед учнів 5-9 класів «Збережи своє життя» щодо попередження вживання підлітками наркотичних та психотропних речовин.5-9 класиКвітень 2023 рокуШевченко З.С. практичний психолог, Никонович Є.В. соціальний педагог. Класні керівники 1-9 класів.
9.Проведення роз`яснювальної роботи серед неповнолітніх щодо кримінальної відповідальності за дії, пов`язані з незаконним обігом наркотиків, психотропних речовин та їх аналогів.5-9 класиЖовтень 2022 рокуШевченко З.С. практичний психолог
10.Розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів для учнів з питань щодо протидії поширенню тютюнових виробів, вживання алкогольних, наркотичних речовин та їх аналогів.8-9 класиГрудень 2022 рокуШевченко З.С. практичний психолог
11.Проведення щорічної акції «Разом проти СНІДу, наркоманії, алкоголізму».1-9 класиГрудень 2022Шевченко З.С. практичний психолог, Никонович Є.В. соціальний педагог. Класні керівники 1-9 класів.
12.Демонстрація на шкільному екрані соціальної реклами про неприпустимість вживання учнями наркотичних, психотропних речовин та їх аналогів.1-9 класиПостійноШевченко З.С. практичний психолог
13.Розглядання на педагогічних радах, засіданнях Ради з профілактики правопорушень, засіданнях методичних об’єднань класних керівників питань щодо профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, інших негативних явищ у молодіжному середовищі.педколективГрудень 2022Шевченко З.С. практичний психолог