Графік проведення онлайн заходів

№.Назва програми. Тема. ЗахідКласЧас проведення
1.Програма профілактики вживання психоактивних речовин «Свідомий вибір» Заняття на тему: Моє життя – мій вибірУчні 6-7 класівЖовтень 2022 ( 2 рази на місяць)
2.Програма профілактики вживання психоактивних речовин «Свідомий вибір» Заняття на тему: Що таке ПАР і як це працює Заняття на тему: Чому люди вживають ПАРУчні 8-9 класівЛистопад ( 2 рази на місяць)
3.Програма профілактики вживання психоактивних речовин «Свідомий вибір» Заняття на тему: Як формується залежність Заняття на тему: Як розірвати коло: планування змінУчні 7-9 класівГрудень (2 рази на місяць)
4.Програма профілактики вживання психоактивних речовин «Свідомий вибір» Заняття на тему: Фактори, які провокують на вживання Заняття на тему: Як сказати «Ні»Учні 8-9 класівСічень (2 рази на місяць)
5.Програма профілактики вживання психоактивних речовин «Свідомий вибір» Заняття на тему: Стратегії зменшення шкоди Заняття на тему: Мої ресурси та цінностіУчні 6-7Лютий (2 рази на місяць)
Класи Зміст заходу
5-7 Онлайн заняття з профілактики кібербулінгу «Не ведусь»
1-4 Онлайн заняття з профілактики булінгу та насильства «Повага до себе та інших людей»
5-7 Онлайн заняття на згуртованість колективу «Інтерв'ю в день народження»
1-4 Залучення до перегляду мультфільму про булінг, профілактична гра «Легко вирішуємо конфлікти»
8-9 Брифінг «Вільний час: корисні звички» з профілактики вживання наркотичних, психоактивних речовин, алкоголю та тютюнопаління
8-9 Онлайн вправа з профілактики булінгу «Казочка про скріпочку», профілактична бесіда «Булінг та його види»